lt en ru

Apie kompaniją

 

UAB „Lipsta” yra šiuolaikiška tarptautinė statybų verslo kompanija, vienijanti lyderius atsakingai ir darniai statybų plėtrai. Įmonė sukaupė didelę gyvenamųjų namų statybos, administracinių, visuomeninių, prekybos pastatų statybos, renovacijos ir restauracijos patirtį. UAB „Lipsta” teikia platų paslaugų paketą nuo dalinių apdailos darbų iki generalinio rangovo funkcijų. Ilgalaikė patirtis, platus statybos ir restauracijos paslaugų spektras, lankstumas, sutartinių įsipareigojimų laikymasis ir kokybė padėjo kompanijai užsitarnauti gerą vardą savo veiklos srityje. Įmonė nuosekliai stiprina verslo koncepciją, suteikdama savo klientams paslaugas, atitinkančias jų specifinius poreikius ir lūkesčius. Pastovus procesų vystymas leidžia užtikrinti profesionalų klientų aptarnavimą. Klientų laikas – didžiausia UAB „Lipsta” vertybė. 

Profesionalūs ir kompetetingi darbuotojai, aprūpinti visa reikalinga statybine technika, garantuoja, kad darbai būtų atlikti sutartu laiku. Įmonė vertina kiekvieną klientą, darbus atlieka kokybiškai, greitai ir profesionaliai. UAB „Lipsta” savo klientams visuomet pasūlys optimalų ir logišką sprendimą, atras geriausią teikiamų paslaugų ir kliento biudžeto santykį. 

UAB „Lipsta” profesionalų komanda pasirenka tokius projektinius sprendimus, kurie geriausiai atitinka vartotojo poreikius. Teisingai paruoštas projektas padeda sutaupyti statybų ir eksploatacinės priežiūros išlaidas. Įmonės prioritetai yra orientuoti į maksimalų kokybės užtikrinimą, patikimo partnerio vardo išlaikymą bei stiprinimą. 

UAB „Lipsta” nuolat investuota į šiuolaikines technologijas bei techniką, dirbdama su naujausios kartos medžiagomis, tobulina veiksmingą individualių komponentų kombinaciją, siekdama įsitvirtinti statybų rinkoje Švedijoje, Danijoje, Norvegijoje. Kompanijos atliekami darbai aprėpia nuo inžinerinių sistemų įrengimo butuose bei individualiuose namuose iki modernių, techniškai sudėtingų sistemų įdiegimo dideliuose administraciniuose, visuomeniniuose ar prekybos objektuose. 

Kompanija nuolat plečia veiklą, pasižymi finansiniu stabilumu, patikimais partneriais ir nuolat augančiu klientų skaičiumi. Įmonės siekiai yra nuolat tobulėti, kurti atsakingą verslą, laikytis aukštų etikos ir saugumo standartų, priimti didžiausius iššūkius ir juos įgyvendinti. UAB „Lipsta” misija – kurti harmoningą ir funkcionalią aplinką visiems.