lt en ru

Veiklos kryptys

 
 

Viena pagrindinių UAB „Lipsta” veiklos sričių – statyba. Pagal individualius klientų užsakymus kompanija teikia ne tik generalinio rangovo paslaugas, bet ir vykdo atskirus statybinius darbus. Teikiamų paslaugų pakete – bendrastatybiniai darbai, pastatų inžinerinių sistemų ir lauko inžinerinių tinklų montavimo darbai, fasadų šiltinimas, grindų betonavimas, elektros instaliacija ir kitų prietaisų įrengimas, santechnika, aplinkos tvarkymo darbai ir kitos paslaugos.

UAB „Lipsta” taip pat ir restauruoja pastatus iki smulkiausių detalių. Įmonės specialistai sutvarko fasado plytų mūrą, restauruoja fasado plokštumą ir dekorą, nudažo fasadą, atkuria apdailą, restauruoja langus ir duris bei kitus pastato elementus. 

UAB „Lipsta” veikla orientuota į kompleksinę paslaugą – nuo lauko inžinerinių sistemų procesų įgyvendinimo bei valdymo iki gerbūvio darbų ir pilno interjero įrengimo. Įmonės specialistai, naudodamiesi šiuolaikiška ir kokybiška darbo įranga, atlieka mūro ir betonavimo darbus. Kartu su mūro ir betono darbais įmonė montuoja gelžbetonio perdangos plokštes, gelžbetonines sąramas ir sijas, atlieka metalo konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbus. 

UAB „Lipsta” pagal klientų pageidavimus projektuoja laiptus, gali patarti ir pasiūlyti įvairius ir optimaliausius sprendimus. Įmonėje dirbantys ekspertai apžvelgia visas įrengimo ypatybes: perdangų angas laiptams, sienas prie laiptų, šildomas grindis po laiptų konstrukcijomis. Patyrę meistrai kokybiškai sumontuoja langus ir duris. 

UAB „Lipsta” atlieka visus vidaus apdailos darbus. Įmonė montuoja GKP (gipso kartono plokštė), glaisto, tinkuoja, dažo, klijuoja tapetus, daro angokraščių apdailą, klijuoja plyteles, deda grindų laminatą ir parketą. 

UAB „Lipsta” techninis personalas puikiai išmano fasadų įrengimo ir apšiltinimo technologijų  ypatybes. Naudojamos medžiagos parenkamos atsižvelgiant į klimatines sąlygas, architektūrinius reikalavimus, pastato paskirtį, kapitališkumą ir kitus kriterijus. Šiltinant stogą įmonė garantuoja sandarumą, vėjo ir garo izoliaciją. Siekdami efektyvių rezultatų, įmonės specialistai paskaičiuoja ir šiluminę varžą. Efektyvus šiltinimas padeda taupyti šilumą. 

UAB „Lipsta” kokybiškai atlieka gerbūvio darbus: pradedant nuo projekto vizualizacijos ir baigiant jo įgyvendinimu. Teikiamos paslaugos – žemės grindinio paruošimas ir klojimas trinkelėmis ar akmenimis, tvorų ir atraminių sienelių betonavimas, laistymo sistemos įrengimas, želdinimas.